Skuteczność i Profesjonalizm

Kontakt

 • stacja monitorowania:
  506822789
  412629245

  413686388
 • tel./fax:
  41 34 60 530, 41 36 60 822, 41 36 83 717
 • komórkowy:
  507 013 090
 • e-mail:
 • Biuro Zarządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • Dział handlowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • Dział marketingu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Argos-1 jako nieliczna w branży posiada własny dział techniczny, który w oparciu o doświadczoną kadrę kierowniczą oraz pion wykonawczy może podjąć się realizacji najbardziej nawet ambitnych projektów. Instalujemy zarówno proste i niedrogie systemy alarmowe (do mieszkań, sklepów), jak i rozbudowane, specjalistyczne systemy kompleksowych zabezpieczeń elektronicznych do dużych obiektów, w tym systemy sygnalizacji pożaru SAP, dźwiękowego systemu ostrzegawczego DSO, telewizji przemysłowej CCTV, sygnalizacji włamania i napadu SSWN, kontroli dostępu ACC.

Liczba kilku tysięcy monitorowanych systemów elektronicznego zabezpieczenia daje obraz wielkości doświadczenia zdobytego przez nasz dział techniczny i stanowi jednocześnie gwarancje jego wysokich możliwości. Posiadamy własną wielokanałową sieć łączności radiowej, 30 samochodów na potrzeby grup interwencyjnych, konwojowych oraz serwisu. Posiadamy sprzęt do prowadzenia monitoringu [VISONIC, ESOM, SATEL] obsługujący wszystkie popularne formaty transmisji oraz oprogramowanie do uruchomienia i zdalnego serwisowania większości stosowanych central alarmowych. Każda z grup interwencyjnych na wyposażeniu posiada sprzęt do łączności radiowej: samochodowy radiotelefon firmy MOTOROLA, dodatkowo osobiste ręczne urządzenia nadawczo-odbiorcze ICOM oraz wyposażona jest w telefon komórkowy co powoduje, że przekazywanie informacji jest szybkie, pewne i niezależnie od panujących warunków.